7591 CARPET
Sold: SEK 1400
Sold den 3 juli 2017 -
7264 CARPET
Ingrid Dessau (1923-2000), 'Basin Street', 253x350,
Sold: SEK 1000
Sold den 22 maj 2017 -
7263 CARPET
Ingrid Dessau (1923-2000), 247x350,
Sold: SEK 2600
Sold den 22 maj 2017
7262 CARPET
Sold: SEK 1000
Sold den 22 maj 2017 -
7496 CARPET
Ingrid Dessau (1923-2000), "Avalon" 188x245,
Sold: SEK 2000
Sold den 1 december 2014 -
7152 Nöthårsmatta
Ingrid Dessau, "Barrskog", 140x200, lättare slitage.
Sold: SEK 2800
Sold den 17 juni 2013
5414 Nöthårsmatta
sign I.D (Ingrid Dessau) 160x230
Sold: SEK 500
Sold den 27 september 2004 -
1411 Nöthårsmatta
sign.I.D (ingrid dessau) c.a 170x240
Sold: SEK 900
Sold den 7 juni 2004